Serwis Klimatyzacji Wrocław

serwis klimatyzacji Wrocław

Klimatyzacja może stanowić jedną trzecią rocznych kosztów energii elektrycznej dla indywidualnej firmy. Źle utrzymane systemy mogą zużywać do 60% więcej energii.

Naprawa klimatyzacji Wrocław należy do naszych codziennych obowiązków. Nasi klienci we Wrocławiu i okolicach są pod stałą opieką naszych serwisantów.

Oznakami złej konserwacji klimatyzacji mogą być: słaba jakość powietrza, brudne kratki i otaczające je płytki sufitowe, nieprzyjemny zapach spowodowany gromadzeniem się pleśni oraz słaba wydajność ogrzewania/chłodzenia. Poprawa wydajności Twojej klimatyzacji może zatem prowadzić do znacznie niższych rachunków za energię.

Inne korzyści obejmują większy komfort i produktywność personelu oraz ogólne korzyści wynikające z ograniczenia wpływu na środowisko, takie jak lepszy wizerunek firmy wśród klientów, inwestorów i pracowników.

Typowe problemy, takie jak zablokowane filtry powietrza, brudne wężownice wewnętrzne/zewnętrzne, mogą stanowić wysoki odsetek wezwań serwisowych do klientów bez umów serwisowych. Może to prowadzić do kosztownych napraw, a w niektórych przypadkach producenci nie będą podtrzymywać roszczenia gwarancyjnego, jeśli system nie ma żadnych zapisów dotyczących konserwacji. Bardziej opłacalna jest konserwacja niż wymiana.

Od jednorazowych rocznych wizyt po regularne comiesięczne wizyty, możemy serwisować/konserwować wszystkie rodzaje urządzeń klimatyzacyjnych we wszystkich typach środowisk, od mieszkalnych po przemysłowe. Nasi inżynierowie są w pełni wykwalifikowani zgodnie ze standardami branżowymi, a nasza elastyczność pozwala nam pracować w godzinach pracy. Zgodnie z przepisami UE dotyczącymi gazów, prawnie wymaga się, aby Twoja klimatyzacja była regularnie sprawdzana przez wykwalifikowanych inżynierów.

Możemy zapewnić naszym klientom całodobową ochronę serwisową przez 365 dni w roku z opcjonalnym 24-godzinnym telefonem alarmowym.

Dotyczy to zastosowań takich jak catering i pomieszczenia serwerowe/komunikacyjne, w których temperatura jest krytyczna, a czas przestoju musi być ograniczony do minimum.

naprawa klimatyzacji Wrocław